top of page
Fleet

Nasza Flota

FOLLOW ME

łódź motorowa typu RIB

GRAND

Golden Line G580

2019

czarno-złoty

5,8 m

11

YAMAHA 150KM

benzynowy

Gdynia

oświetlenie LED RGB, 4 strefy

oświetlenie nocne

echosonda GPS Lowrance

nawigacja, mapy

nagłośnienie 4x60Wat

(bluetooth)

komputer pokładowy YAMAHA

wspomaganie układu kierowniczego

stolik

Nazwa łodzi: 

Rodzaj: 

Producent: 

Model: 

Rok produkcji: 

Kolor: 

Długość: 

Max ilość osób: 

Silnik:

Typ:

Port macierzysty:

 

Wyposażenie 

dodatkowe:

 

IMG-20200913-WA0045.jpg

Ekskluzywne łodzie typu RIB w Gdyni

Cenimy wysoką jakość i komfort.

Na naszej motorówce poczujesz się wyjątkowo i przeżyjesz wspaniałe chwile.

 Zobacz film o naszym modelu łodzi. 

 

 

Crew

Nasza załoga

PASJA, JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO

wyznaczają naszą Politykę Działania.

Motorówki i rejsy po Zatoce Gdańskiej to nasza pasja,

którą chcemy się dzielić.

Cenimy wysoką jakość i komfort. Oferujemy usługi premium.

Nasza flota jest regularnie serwisowana i udoskonalana.

Wyróżnia się m.in. dobrym nagłośnieniem i LED'owym oświetleniem. 

Zatrudniamy doświadczonych motorowodnych sterników morskich, którzy dbają o Państwa bezpieczeństwo i niezapomniane przeżycia.

Zależy nam, abyście Państwo za każdym razem zostali

obsłużeni na najwyższym poziomie oraz

CZULI SIĘ WYJĄTKOWO.

Destinations

Nasze cele podróży

Na jaką wyprawę masz ochotę:
  • pełną prędkości i adrenaliny?
  • romantyczną?
  • spokojny wypoczynek blisko natury?
  • a może zwiedzanie?
Skorzystaj z naszych podpowiedzi 
gdzie popłynąć w przewodnikach:

Motorówką po Zatoce Gdańskiej za pośrednictwem doświadczonej firmy 

 

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się doskonałą opinią wśród klientów, oferująca szeroki wybór atrakcji na wodzie w obrębie Trójmiasta i Zatoki Gdańskiej to PremiumBoats.pl. Pasja, jakość i bezpieczeństwo wyznaczają naszą Politykę Działania. Nasz wynajem motorówki Trójmiasto to usługa najwyższej jakości, dostosowana do potrzeb Klienta. Zależy nam aby każdy nasz Klient czuł się wyjątkowo. Nasza flota jest regularnie udoskonalana i serwisowana. Wyróżnia się m.in. dobrym nagłośnieniem i LED’owym oświetleniem. Nasz doświadczony personel dba o Państwa bezpieczeństwo i atrakcyjną oprawę rejsów, abyście mogli doświadczać niezapomniane chwile.

Rodzinne wakacje, urlop ze znajomymi czy weekendowy wypad z ukochaną osobą – to idealne momenty by skorzystać z naszych usług. Nasza oferta będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewnimy wodne atrakcje, o których nie sposób zapomnieć.

Co możemy zaoferować?

Wachlarz naszych usług jest szeroki i każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Polecamy rejsy po Zatoce Gdańskiej w towarzystwie naszego doświadczonego sternika. W ten sposób dotrzecie do wybranego zakątka Zatoki, podziwiając niezwykłą scenerię morskiego krajobrazu z innej perspektywy. Zwiedzicie linię brzegową i dotrzecie do miejsc, o których nie mieliście wcześniej pojęcia. Każdy rejs motorówką do Gdyni, Gdańska, na Hel lub do innych pięknych portów będzie czymś niezwykłym, co sprawi, że dana chwila pozostanie w pamięci na zawsze. Wynajem RIB  może być idealnym pomysłem na randkę z ukochaną osobą, relaks z najbliższymi albo przygodę w gronie przyjaciół. Całodniowy czarter motorówki jest opcją dostępną dla Klientów, którzy posiadają uprawnienia sternika motorowodnego lub morskiego i chcą eksplorować Zatokę Gdańską samodzielnie.
 
Te i wiele więcej atrakcji można otrzymać korzystając z usług naszej firmy.

Dlaczego my?

Oferujemy wynajem motorówek oraz realizujemy rejsy po Zatoce Gdańskiej, zapewniając najwyższą  jakość usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, niezbędną wiedzę i pasję, która pozwala spełniać oczekiwania Klientów i zapewniać niezapomniane przeżycia podczas wycieczek po Zatoce. Każdy rejs to inny odbiorca i nowa przygoda, dlatego staramy się realizować nasze usługi w taki sposób, by najlepiej wpisały się w potrzeby Klientów i  zostały w ich pamięci na zawsze. Posiadamy wysokiej klasy motorówki typu RIB, co pozwala zagwarantować doskonałą jakość i bezpieczeństwo podróżujących. Zatrudniamy wyspecjalizowanych sterowników i, co istotne -  oferujemy rejsy w przystępnych cenach. Wszystko to sprawia, że na lokalnym rynku jesteśmy bezkonkurencyjni. Proponowane przez nas usługi zrodziły się z pasji, dlatego zawsze dążymy do  zadowolenia Klientów i robimy to z przyjemnością. Oferujemy wyjątkowe rejsy motorówką, możliwość wynajmu RIB, taxi wodne i wiele innych form pływania po Bałtyku. A wszystko to w atrakcyjnych cenach i w asyście doświadczonych pracowników. Zapraszamy!
 

bottom of page