top of page
IMG-20200913-WA0047.jpg

Przeżyj niezapomniane chwile na ribie 150KM Follow Me!

Zobacz naszą galerię

i zainspiruj się do rejsu pełnego wrażeń,

pozytywnej adrenaliny i poczucia luksusu!

premiumboats-0902_edited.jpg

Co można u nas wynająć?


Jeśli szukacie niezawodnego sprzętu wodnego, z którego pomocą przeżyjecie niezapomnianą przygodę na Bałtyku, to z pewnością zainteresuje Was nasza oferta. 

Oferujemy wynajem RIB, który cieszy się dużym zainteresowaniem.  Ekskluzywna motorówka nie tylko zabierze Was w dowolne miejsce Zatoki Gdańskiej, ale zapewni przy tym jedyne w swoim rodzaju przeżycia. Stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, kto planuje romantyczną wycieczkę z ukochaną osobą albo szykuje niespodziankę dla swoich bliskich. Świetnie sprawdzi się jako wodna atrakcja w towarzystwie przyjaciół albo rodziny. 

Wynajem motorówki Trójmiasto to nasza propozycja, za pomocą której zwiedzisz całą Zatokę Gdańską i zaznajomisz się z inną formą turystyki – pozostajemy do Twojej dyspozycji. Oferujemy wyjazdy z doświadczonym sternikiem, jak również samodzielne wyprawy po morzu. Zapewniamy najwyższą jakość łodzi i usług. Podróżowanie po Morzu Bałtyckim z możliwością docierania do najbardziej magicznych miejsc Zatoki może stać się Twoim udziałem. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie to proste!
 

bottom of page