top of page

Wybierz i rezerwuj nasze usługi:

Wakacje w Trójmieście


Trójmiasto to bez wątpienia doskonała baza wypadowa podczas wakacji nad Bałtykiem. Tutaj każdy jest w stanie znaleźć coś, co idealnie wpisze się w jego potrzeby. Przylegające do siebie miasta Gdańsk, Sopot i Gdynia spotykają się z dużym zainteresowaniem osób aktywnych fizycznie, kochających imprezy, a także tych, którzy cenią klimatyczne, spokojne miejsca.

Jedną z ciekawych propozycji, z których warto tutaj skorzystać, są serdecznie przez nas polecane atrakcje wodne. Wystarczy postawić na wynajem motorówki, by w niezwykły sposób zwiedzić całą linię brzegową Trójmiasta, szybko dostać się na Hel lub do innych portów Zatoki Gdańskiej. To jednak nie koniec pomysłów na niezapomniany pobyt nad morzem. Z jakich wodnych atrakcji można skorzystać w Trójmieście? Co zapewni wyjątkowe przeżycia i zagwarantuje wakacje, do których z przyjemnością wraca się wspomnieniami?

Jakie atrakcje wodne warto wybrać?


Jeśli wziąć pod uwagę spędzanie wolnego czasu, Trójmiasto oferuje turystom ogrom możliwości. Wspaniałym dodatkiem do nadbałtyckich wakacji mogą być eskapady w morze. Każdy, kto postawi na wynajem RIB, może liczyć na wyjątkowy dzień i niezapomniane chwile z pozytywną adrenaliną. To idealny sposób na to, by zapewnić ukochanej osobie randkę w romantycznej scenerii, przeżyć niezapomniany wieczór kawalerski albo spędzić wspaniałe popołudnie ze znajomymi.

Dużą popularnością cieszy się również taxi wodne Hel czy też taxi wodne Gdynia, które są doskonałą alternatywą dla przemieszczania się po lądzie. W ten sposób można łatwo ominąć korki, które w Trójmieście i w drodze na Półwysep wcale nie są rzadkością. To pozwala zaoszczędzić sporo czasu i zobaczyć miasto od strony morza. A że widoki będą niezapomniane – to pewne! Taxi wodne stanowi bardzo dobry wybór zarówno dla turystów, jak i osób, które przyjeżdżają tu w celach służbowych oraz mieszkańców miasta. Może z nich korzystać każdy, kto potrzebuje szybko i sprawnie przedostać się pomiędzy portami Zatoki Gdańskiej.

Wyjątkowe rejsy po Zatoce Gdańskiej


Jedną z ciekawych propozycji są rejsy po Zatoce Gdańskiej. Wystarczy wybrać tę opcję, by otrzymać do dyspozycji w pełni nowoczesną motorówkę, która jest w stanie zabrać wszystkich towarzyszy podróży w niezwykłą, kilkugodzinną wyprawę po wodach Zatoki. Sami możecie zdecydować, czy macie ochotę wyskoczyć na Hel, znaleźć się w jednej z nadmorskich knajpek w Sopocie czy może płynąć wzdłuż linii brzegowej, podziwiając niezwykłe krajobrazy, zapierające dech w piersiach widoki i jedyne w swoim rodzaju klimatyczne miejsca. Czy widziałeś już zjawiskowe Torpedownie, wejścia do portu w Gdyni i w Gdańsku, płynąłeś obok statków pełnomorskich, podziwiałeś Motławę i Westerplatte od strony wody? Jeżeli nie, naprawdę warto zdobyć takie wyjątkowe doświadczenia! Rejs motorówką do Gdyni, Gdańska czy do Sopotu odbywa się w towarzystwie doświadczonego sternika, co gwarantuje uczestnikom wyprawy bezpieczeństwo. A ponieważ na motorówce nie może zabraknąć odpowiedniego oświetlenia, dobrej muzyki i cudownej atmosfery, zabawa bez wątpienia będzie wspaniała i zapadnie w pamięć na długo.
 

Będąc w Trójmieście, nie sposób nie zwrócić uwagi na atrakcje wodne oferowane w obrębie Zatoki Gdańskiej. Ta część Bałtyku słynie z niezwykle urokliwych miejsc, cudownego klimatu i bogatej oferty turystycznej. Rejsy i wodne wyprawy mogą zapewnić niezapomniane wrażenia. Wycieczki po Bałtyku motorówką to wspaniale spędzony czas z nutą luksusu. Jeśli i Ty szukasz pomysłu na aktywne wakacje nad morzem, jeśli wodne atrakcje są tym, co cieszy Cię i wyzwala pozytywną adrenalinę albo jeśli szukasz oryginalnego sposobu na zwiedzanie Trójmiasta i okolic, zapraszamy do nas! Tu znajdziesz to czego potrzebujesz.
 

bottom of page