top of page

Prezent dla bliskiej osoby? Polecamy rejs motorówką!

Rejs nowoczesną motorówką „Follow me” jest doskonałym pomysłem na prezent. Zamiast kupować kolejny bukiet kwiatów lub podarunek, który będzie jedynie zbierał kurz na półce – podaruj bliskiej osobie moc wrażeń. Z pewnością to doświadczenie zapisze się na stałe w jej wspomnieniach.

Rejs motorówką

Niebanalny prezent dla żony lub męża

Nie wiesz, co podarować żonie na urodziny? Co roku kupujesz ten sam prezent lub zabierasz ją w to samo miejsce z mocnym postanowieniem, że za rok wymyślisz coś wyjątkowego? Nie odkładaj tego na kolejne lata. Już teraz zabierz ją na romantyczną randkę na luksusowej motorówce „Follow me”. Razem będziecie mogli oglądać zachód słońca na pełnym morzu. Nasza motorówka wyposażona jest w oświetlenie, które zapewni Wam wyjątkową oprawę podczas drogi powrotnej. Po takim rejsie romantyczna kolacja w ulubionej knajpie z pewnością będzie smakowała wyjątkowo.

Kolejna rocznica ślubu, a Ty nie wiesz, co kupić mężowi? Ma już zegarek, elegancki neseser i wymarzony sprzęt sportowy? Zaskocz go i zabierz na rejs nowoczesną motorówką z Gdyni do Gdańska. Nasza łódź motorowa typu RIB rozwija prędkość 45 węzłów (83km/h), co dostarcza niesamowitych wrażeń. A może chcesz oddać ster mężowi? W naszej ofercie znajdziesz także całodniowy czarter. Do skorzystania z tej oferty niezbędne są uprawnienia sternika. Podczas rejsu Twój mąż będzie mógł samodzielnie prowadzić nowoczesną łódź motorową i przecinać fale z zawrotną prędkością.

Szalona przygoda dla rodziców

Swoich rodziców określiłbyś jako typowych domatorów, którzy najlepiej czują się w swoich czterech ścianach z herbatą w ręku przy ulubionym serialu lub książce? Nie daj się zwieść pozorom. Być może w środku kryje się poszukiwacz przygód, który z braku czasu i odwagi do pierwszego kroku siedzi cicho pod kocem. Aby się o tym przekonać, podaruj swoim rodzicom możliwość przeżycia niezwykłej przygody. Zabierz ich w rejs motorówką z Gdyni do Pucka lub na Hel. Obie trasy dostarczą im niesamowitych widoków, których nie są w stanie zobaczyć, siedząc spokojnie na plaży.

Pęd motorówki i ogłuszający szum fal są czymś, co być może będą mogli doświadczyć po raz pierwszy. Niech najbliższy Dzień Matki i Ojca będzie wyjątkowy. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych tras, podczas których Twoi rodzice będą mieli okazję zwiedzić wyjątkowe miejsca, zobaczyć piękne widoki i przeżyć niesamowitą przygodę.

Doskonały prezent dla nastolatka – rejs motorówką „Follow me”

Nikt nie jest tak głodny emocji i przygód jak nastolatki. Jeśli Twoje dziecko powoli wkracza w dorosłość, głód ten jest coraz większy. Z tego powodu na najbliższe urodziny lub Dzień dziecka zamiast kolejnej gry komputerowej – zabierz go na rejs nowoczesną motorówką. Podczas jednej z wielu ciekawych tras po Zatoce Gdańskiej będzie mógł doświadczyć całkiem nowych wrażeń. Szybkość, z jaką nasza motorówka przecina fale, wywoła u niego dreszcz emocji.

Ciekawe miejsca, które będzie mógł zobaczyć całkiem od innej strony, być może zainteresują go historią miast i miasteczek znajdujących się nad Zatoką Gdańską, rozwiną jego wyobraźnię i zainspirują do własnych poszukiwań.

To, co materialne często z czasem traci swoją wartość. Inaczej jest z przeżyciami, które kształtują nasze wspomnienia i osobowość. Zaskocz swoich bliskich i zamiast kolejnego, banalnego prezentu podaruj im niezapomniany rejs motorówką. Niech doświadczą czegoś, czego jeszcze nigdy nie mieli okazji.

Zachęcamy do rezerwacji motorówki już dzisiaj:

+48502153350

Do zobaczenia,

Zespół PremiumBoats.pl

48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page