top of page

Niezapomniany wieczór panieński i kawalerski na motorówce „Follow me”

Jesteś drużbą i nie masz pomysłu na wieczór kawalerski? A może jako druhna chcesz zaskoczyć swoją przyjaciółkę i zorganizować jej niezapomniany wieczór panieński? Już dziś zarezerwuj termin na naszej luksusowej łodzi i pozwól nam zagwarantować wszystkim gościom tego dnia chwile, które na długo zapamiętają.

Oryginalny i nieszablonowy pomysł na wieczór panieński lub kawalerski

Świętowanie w gronie przyjaciół ostatniego wieczoru przed zaślubinami jest tradycją, która już na dobre zakorzeniła się także w polskiej kulturze. Coraz więcej młodych par chce w wyjątkowy sposób podkreślić pożegnanie się ze statusem singla. Sam ślub jest chwilą wyjątkową, niech ostatni wieczór przed nim również zapisze się na długo w pamięci. Jednak jak zorganizować taką imprezę? Nie masz pomysłu na wieczór kawalerski lub panieński? Zabierz wszystkich gości na naszą luksusową motorówkę i popłyńcie z mariny w Gdyni do najbardziej imprezowego miasta na polskim wybrzeżu, czyli do Sopotu.


Na łodzi zmieści się 10 osób. Za sterem siądzie nasz sternik, który zapewni wszystkim gościom niezapomniane wrażenia po drodze na główną imprezę. Nasza łódź wyposażona jest w silnik Yamaha 150 KM, który rozwija oszałamiające prędkości. W ciągu 1,5 godzinnego rejsu poczujecie moc wrażeń podczas przecinania morskich fal.


Imprezę możecie rozpocząć już na łodzi. Znajdują się na niej miejsca siedzące i stolik. Oprawę wieczoru uświetnią kolorowe LED-owe światła i głośna muzyka. Do Sopotu wpłyniecie jako najważniejsi goście. Poczujecie się jak celebryci, aby później kontynuować zabawę w jednym z wielu klubów w mieście.


Dlaczego wieczór kawalerski na motorówce jest dobrym pomysłem?

Dobry alkohol, impreza na parkiecie w rytm ulubionej muzyki i towarzystwo najlepszych kumpli to z pewnością elementy, bez których nie może obejść się żaden wieczór kawalerski. Czas jednak, aby wzbogacić go o kolejne wrażenia. Wieczór kawalerski na motorówce rozpędzonej do 45 węzłów, przecinającej morskie fale w drodze do najbardziej roztańczonego miasta na wybrzeżu z pewnością spodoba się wszystkim mężczyznom, którzy lubią dreszcz emocji.


Zorganizuj wieczór panieński na motorówce i baw się jak nigdy w życiu

Pomyśl, czego tak naprawdę oczekuje pana młoda? Z pewnością chce poczuć się jako najważniejsza osoba w dniu ślubu, chce wyglądać pięknie nie tylko dla swojego męża, ale także dla wszystkich zgromadzonych gości. Chce poczuć się jak księżniczka w długiej i białej sukni, jak gwiazda, na którą wszyscy zwrócą swoją uwagę. Zagwarantuj jej to jeszcze przed dniem ślubu!


Wieczór panieński na motorówce sprawi, że ta impreza na długo zapisze się w jej pamięci. Dostarczysz jej emocji podczas samej podróży, uwagi wszystkich w chwili wpłynięcia do portu i zabawy, która z pewnością ani przez chwilę nie przemieni się w nudę.


Już teraz zarezerwuj termin na niezapomniany wieczór kawalerski lub panieński. Zaskocz pannę młodą nieszablonowym pomysłem na wieczór panieński. Dodaj odrobinę dreszczyku do ostatniej hucznej imprezy w stanie kawalerskim. Spraw, aby ten dzień był równie wyjątkowy, co dzień ślubu.


Zapraszamy do skorzystania z usług Premium Boats. Gwarantujemy wysoki komfort i bezpieczeństwo podróży w korzystnej cenie. Przeżyj z nami niezapomnianą przygodę!


Zarezerwuj już dzisiaj:

tel. +48502153350


Do zobaczenia,

Zespół PremiumBoats.pl

65 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page